Wywóz gruzu i wyburzenia

Oprócz prowadzenia prac ziemnych i budowlanych nasze przedsiębiorstwo zajmuje się także przeprowadzeniem rozbiórek. Posiadamy niezbędny, nowoczesny sprzęt ciężki, który pozwala nam w bezpieczny i profesjonalny sposób wykonywać zlecenia w zakresie demontażu różnego rodzaju obiektów. Zapewniamy ponadto wywóz gruzu budowlanego.

Wyburzenia

Specjalizujemy się wyburzeniach konstrukcji budowlanych. Dzięki doświadczeniu i kompetencjom naszych fachowców możemy podjąć się likwidacji różnego rodzaju obiektów. Zastosowanie ciężkiego sprzętu budowlanego o doskonałych parametrach technicznych sprawia, że prace prowadzone są w sprawny i szybki sposób. Działania w tym zakresie wykonujemy z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa oraz z wyjątkową ostrożnością i dokładnością.

Wywóz gruzu

Nasza firma nie tylko przeprowadza rozbiórki budynków w profesjonalny sposób, ale również usuwa wszystkie pozostałości powstałe w wyniku wyburzeń. Nasze usługi wywozu gruzu są skierowane również do klientów z Trzebiatowa, Rewala oraz innych miejscowości województwa zachodniopomorskiego, którzy potrzebują pomocy przy usunięciu odpadów budowlanych.

Zajmujemy się również sprzedażą oraz transportowaniem kruszyw i ziemi ogrodowej. Nasz asortyment obejmuje takie materiały jak piasek płukany i zasypowy oraz żwir. Nadają się one świetnie do prowadzenia różnych prac z zakresu usług brukarskich. Nasza oferta obejmuje również wywózki węgla i śniegu.