Wynajem podnośników

PHU Ładniak posiada rozbudowy park maszynowy, w którym znajduje się wiele różnorodnych maszyn – od koparek i koparkoładowarek, po ładowarki i wywrotki. Pozwala nam to świadczyć profesjonalne usługi w zakresie prac ziemnych i ogólnobudowlanych oraz proponować klientom wynajem sprzętu budowlanego. Nie wyczerpuje to bynajmniej naszej oferty. Oprócz dzierżawy maszyn dedykowanych do pracy na budowach świadczymy również usługi w zakresie wynajmu podnośników

Przewidujemy możliwość zarówno krótko, jak i długoterminowego wypożyczenia sprzętu. Proponowane podnośniki koszowe Wumag WT 260, to urządzenia wysokiej klasy, które doskonale sprawdzają się do prowadzenia wszelkiego rodzaju prac wysokościowych. Maszyny te posiadają wysokość robocza do 23 metrów i zasięg boczny do 18 metrów. Daje to operatorom szerokie możliwości w zakresie ustawienia optymalnych parametrów pracy i wykonywania manewrów, co znacząco ułatwia dotarcie do nawet trudno dostępnych miejsc.

Gwarantujemy nienaganny stan techniczny wypożyczanych urządzeń. Nasze podnośniki są poddawane dokładanym przeglądom i stałej konserwacji. Rękojmią ich wysokiej jakości, może być fakt, że korzysta z nich nasz zespół, wykonując różnego rodzaju pracę wysokościowe np. wycinkę drzew.

Podnosnik-koszowyIstnieje możliwość wypożyczenia sprzętu, podnośnika koszowego, którego specyfikacja to:
Podnośnik: WUMAG WT 260
Wysokość robocza: 26 m
Wysięg boczny: 18 m
Udźwig: 280 kg
Podwozie: Mercedess 814
Wysokość przejazdowa: 3,20 m
Długość przejazdowa: 8,20 m
Szerokość przejazdowa: 2,49 m
Ciężar: 7,49 t