Wycinka drzew

Nasza propozycja obejmuje profesjonalne usługi w zakresie wycinki drzew. Prace realizujemy z użyciem podnośnika koszowego, a także wykorzystując metodę alpinistyczną. W efekcie jesteśmy w stanie ściąć drzewa, których usunięcie może być szczególnie trudne ze względu na ich ulokowanie np. w gęstej zabudowie miejskiej. Zatrudniamy zespół doświadczonych pilarzy, wyposażonych w odpowiednie umiejętności i uprawnienia. Gwarantuje to bezpieczny i profesjonalny przebieg prac. W ramach usługi zapewniamy ponadto wywiezienie gałęzi i korzeni.

Wycinka drzew – usługi podnośnikiem

Stosujemy wysokiej klasy sprzęt, który daje nam szerokie możliwości w zakresie realizacji wycinki drzew. Używane przez nas podnośniki koszowe umożliwiają osiąganie wysokości roboczej na poziomie 23 metrów oraz zasięgu bocznego aż do 18 metrów, dzięki temu możemy podjąć się wykonania zleceń na ścinkę drzew o różnych wysokościach i ukształtowaniu korony. W połączeniu ze specjalistycznymi umiejętnościami naszych pracowników pozwala nam to gwarantować Państwu usługi podnośnikowe na najwyższym poziomie.

Wycinka drzew – metoda alpinistyczna

Wybór sposobu wycinki drzew zależy od wielu czynników, takich jak np. lokalizacja. Jeśli drzewo rośnie w miejscu, do którego dostęp jest szczególnie utrudniony, wówczas opada opcja użycia podnośnika koszowego. Jednak nasza firma przygotowała się również na taką ewentualność. Dlatego proponujemy klientom wycinkę drzew z zastosowaniem metody alpinistycznej – polega ona na odcinaniu fragmentów drzewa od góry i transportowaniu ich w dół. Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku wycinki drzew w miejscach trudnodostępnych np. na terenie zabudowy miejskiej lub na cmentarzach.

Klientom oferujemy również krótko i długoterminowy wynajem podnośników.