Strona Główna > Oferta

Ciężki sprzęt budowlany i transport - Oferta

FPHU Ładniak świadczy specjalistyczne usługi transportowe. Swoją ofertę kierujemy do klientów z całego województwa zachodniopomorskiego. Zapewniamy w pełni bezpieczny i sprawy przewóz ładunku z użyciem nowoczesnych samochodów ciężarowych.

Proponujemy także możliwość wynajmu ciężkiego sprzętu budowlanego mieszkańcom Gryfic, Kamienia Pomorskiego, Trzebiatowa oraz wielu innych miejscowości. Posiadamy rozbudowany zestaw maszyn wysokiej klasy, które doskonale sprawdzą się na każdej budowie. Nasza oferta obejmuje zarówno krótko, jak i długoterminowy wynajem koparek i podnośników, a także koparkoładowarek, wywrotek, ładowarek i ciężarówek.

Ponadto dzięki naszemu bogato wyposażonemu parkowi maszynowemu ze sprzętem budowlanym oraz doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w pełni przygotowani do realizacji zleceń na wykonanie robót ziemnych i budowlanych, a także rozbiórek oraz wywozu gruzu. Zajmujemy się również wykonywaniem robót brukarskich oraz przygotowaniem wykopów pod fundamenty.

Naszą ofertę uzupełniają ponadto usługi podnośnikowe, które obejmują m.in. wycinkę drzew. Drzewa usuwamy także z wykorzystaniem metody alpinistycznej. Przewidzieliśmy również opcje wynajmu podnośnika na krótki i długi termin.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i dużą liczbą zrealizowanych projektów na koncie. Wszystkie nasze usługi zarówno w zakresie transportu, jak i różnego rodzaju prac o charakterze budowlanym, świadczymy tak, aby zadowolić nawet bardzo wymagających klientów.

W skład naszej oferty wchodzą:

  • USŁUGI TRANSPORTOWE CIĘŻKIM SPRZĘTEM
  • WYNAJEM SPRZĘTU KRÓTKO ORAZ DŁUGOTERMINOWY
  • ROBOTY ZIEMNE
  • ROBOTY BRUKARSKIE OGÓLNOBUDOWLANE
  • WYCINKA DRZEW
  • WYWÓZ GRUZU
  • WYKOPY POD FUNDAMENTY